StartProduktyGREEN COFFEE - KONJAC

GREEN COFFEE - KONJAC

Email
Description

Skład sześciu tabletek (dzienna porcja):

Lp

Nazwa składnika

Zawartość 
w sześciu tabletkach

(dzienna porcja)

%

zalecanego dziennego spożycia

1

Ekstrakt z ziaren zielonej kawy

240mg (w tym 43mg kofeiny)

Brak normy

2

Glukomannan (konjac mannan)

3g

Brak normy

3

Witamina E

12,0mg

100

4

Witamina B1

1,1mg

100

5

Kwas pantotenowy

6,00mg

100

6

Witamina B6

1,4mg

100

7

Biotyna

50µg

100

8

Witamina B2

1,4mg

100

9

Witamina C

80mg

100

10

Witamina B12

2,5µg

100

11

Kwas foliowy

200µg

100

12

Niacyna

16,0mg

100

 

Dzienna porcja do spożycia:
Dorośli: 3 razy dziennie przed posiłkiem po 2 tabletki. Tabletki rozpuścić w minimum  jednej szklance zimnej wody, mieszając do rozpuszczenia i wypić.

 

W ramach diety niskokalorycznej konjac mannan POMAGA W UTRACIE WAGI. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3g glukomannanu dziennie w trzech dawkach po 1g każda z 1 lub 2 szklankami wody przed posiłkiem.

Niacyna, Wit. B1(tiamina), Kwas pantotenowy, Biotyna, Wit. B12, Wit. B2(ryboflawina) przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Wit. B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

Wit. B2 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza.

Foliany pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, w prawidłowej syntezie aminokwasów i w prawidłowej produkcji krwi

Wit. C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Czym jest KONJAC (glukomannan)

• Glukomannan jest jednym z rodzajów błonnika rozpuszczalnego w wodzie. 

• Spożyty glukomannan nie podlega trawieniu i przechodzi w niezmienionej postaci przez prawie cały przewód pokarmowy aż do jelita grubego, gdzie jest rozkładany przez bytujące tam bakterie. 

• Szczególną cechą glukomannanu jest zdolność wiązania dużej ilości wody. Pod jej wpływem pęcznieje on w żołądku, wielokrotnie zwiększając swą objętość. Powstający żel wypełnia żołądek i naciska na jego ściany, dając do naszego mózgu sygnał, że jesteśmy syci. 

• Lepka masa powstała z wymieszania glukomannanu i pokarmu wolniej opuszcza żołądek, przez co czujemy się dłużej nasyceni po posiłku. Prowadzi to do zmniejszenia ilości przyjmowanych posiłków i w konsekwencji do obniżenia masy ciała. 

• Zmniejsza on absorpcję tłuszczu oraz białek z diety, prawdopodobnie przez ograniczenie kontaktu tych składników odżywczych z kosmkami jelitowymi. 

• Glukomannan pomaga w opanowaniu wieczornego podjadania i w niwelowaniu uczucia głodu towarzyszącego kuracji odchudzającej

• Działa jak absorbent, który ogranicza wchłanianie substancji szkodliwych takich jak toksyny i metale ciężkie.

Glukomannan otrzymywany jest z korzenia rośliny Amorphophallus konjac, wywodzącej się z południowo-wschodniej Azji. Mączka z korzenia tej rośliny znana jest i stosowana od tysięcy lat przez mieszkańców Dalekiego Wschodu. Wykazuje właściwości żelujące, emulgujące i zagęszczające, jest stosowany jako dodatek do żywności – np. deserów mlecznych, jogurtów, lodów, słodyczy, sera, śmietanki, majonezu.

 

Dowody naukowe dotyczące skuteczności glukomannanu uzyskały pozytywną opinię Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) jako środek wspomagający utratę nadmiernej masy ciała przy stosowaniu niskokalorycznej diety (przy spożyciu dziennej porcji glukomannanu w ilości 3 g, podzielonej na 3 dawki po 1 g każda) oraz pomagający w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi (przy dziennej dawce 4g).

 

Środki ostrożności: 

Preparat nie jest zamiennikiem prawidłowej zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

 

Dla uniknięcia ryzyka zadławienia się w przypadku osób mających trudności z połykaniem lub w przypadku spożycia z niewystarczającą ilością płynu zaleca się spożycie z dużą ilością wody, co gwarantuje, że substancja dotrze do żołądka.

 

Przechowywanie: 

W temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia

 

 

100 tabletek

 

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.